تبلیغات
وبلاگ گروهی بچه های هیات محبــــین آل طـــه(ع) یـــاسـوج - نائب الزیاره از حرم مطهر باب الحوائج ابوالفضل العباس
وبلاگ گروهی بچه های هیات محبــــین آل طـــه(ع) یـــاسـوج
در كار فرهنگی هیچ وقفه‌ و تعللی جایز نیست؛ چون بیشترین تلاش دشمنان بر روی جامعه و ملت و كشور ما، تلاش فرهنگی است-مقام معظم رهبری

آستان مقدس حرم حضرت ابالفضل العباس علیه‌السلام در کربلای معلی با راه‌اندازی سایتی به نام “الکفیل” این امکان را برای تمام عاشقان آن حضرت در هر نقطه از جهان فراهم آورده تا با مراجعه به آدرس اینترنتی ”الکفیل” و بخش نایب‌الزیاره، یکی از خدام حرم حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) را مامور کنند تا به نیابت از آنان، آن حضرت را زیارت کند و ۲ رکعت نماز زیارت نیز به نیابت از آنها به جای آورد.

عاشقان حضرت عباس ابن علی علیه‌السلام برای این منظور باید در این سایت به قسمت نایب‌الزیاره مراجعه کنند و در بخش ثبت‌نام، نام، نام کشور و آدرس ایمیل خود را وارد کنند تا در لیست افرادی که متقاضی دریافت نایب‌الزیاره هستند، قرار گیرند.

پس از ثبت‌نام، یکی از خدام حرم حضرت عباس (ع) به نیابت از آنها و به نام فرد ثبت‌نام کنند، آن حضرت را زیارت خواهد کرد و ۲ رکعت نماز نیز به نیابت از آنها به جای خواهد آورد و انجام این زیارت از طریق آدرس ایمل ثبت‌ شده به اطلاع فرد خواهد رسید.

همچنین ثبت‌نام برای زیارت امام حسین (ع) نیز در شب جمعه از روز چهارشنبه تا ظهر روز پنجشنبه از طریق همین سایت صورت می‌گیرد.

امام صادق علیه السلام فرمود‌: «عموی من عباس بن علی علیهما‌السلام دارای بصیرت و ایمانی پایدار بود و همراه برادرش حسین علیه‌السلام با ایثار و فداکاری جهاد کرد و شهید شد‌.»
طبقه بندی: اهل بیت(ع)،
نوشته شده در تاریخ 1390/11/19 توسط سعید

قالب وبلاگ